| От | 2023 |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4505 мм |
| Широчина | 1845 мм |
| Височина | 1622 мм |
| Междуосие | 2692 мм |
| Предна Следа | 1585 мм |
| Задна Следа | 1587 мм |
| Пътен Просвет | 189 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 540 |
| Работен Обем | 1998 см3 |
| Мощност | 300 к.с./5750-6500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 400 н.м./2000-4500 обор. |
| Газоразпределителна Система | VALVETRONIC |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 82 мм |
| Ход На Буталото | 94.6 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 5.25 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 250 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 5.4 сек |
| Смесен Разход На Гориво | 8-8.5 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 54 |
| Маса (без товар) | 1665 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2240 кг. |
| Размер На Гуми | 245/45 R19 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.