| От | 2019 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4565 мм |
| Широчина | 1821 мм |
| Височина | 1613 мм |
| Междуосие | 2780 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 445 |
| Работен Обем | 1499 см3 |
| Мощност | 136 к.с./4400-6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 220 н.м./1300-4300 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 3 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 6 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 195 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 7.4 сек |
| Смесен Разход На Гориво | 1.3 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 35 |
| Размер На Гуми | 225/50 ZR18 95W |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.