| От | 2009 |
| До | 2011 |
| Тип Купе | Кросоувър |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4457 мм |
| Широчина | 1789 мм |
| Височина | 1535 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 420 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2996 см3 |
| Мощност | 258 к.с./6600 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 300 н.м./2500 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 85 мм |
| Ход На Буталото | 88 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.7 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 6.5 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 6 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Максимална Скорост | 230 км/ч |
| Смесен Разход На Гориво | 9.4 Литра/100 км |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.