| От | 2006 |
| До | 2007 |
| Тип Купе | Кабриолет |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 2+2 |
| Дължина | 4871 мм |
| Широчина | 1855 мм |
| Височина | 1377 мм |
| Междуосие | 2781 мм |
| Предна Следа | 1567 мм |
| Задна Следа | 1584 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 300 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 4999 см3 |
| Мощност | 507 к.с./7750 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 520 н.м./6100 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 10 |
| Диаметър На Цилиндъра | 92 мм |
| Ход На Буталото | 75.2 мм |
| Степен На Сгъстяване | 12 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 13 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 7 |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно тип McPherson, със стабилизатор |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Максимална Скорост | 250 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 4.8 сек |
| Градски Разход На Гориво | 22.8 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 10.7 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 15.2 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 70 |
| Маса (без товар) | 1830 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2380 кг. |
| Размер На Гуми | 255/40 R19 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.