| От | 2007 |
| До | 2010 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4863 мм |
| Широчина | 1846 мм |
| Височина | 1469 мм |
| Междуосие | 2889 мм |
| Предна Следа | 1580 мм |
| Задна Следа | 1566 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 396 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 4999 см3 |
| Мощност | 500 к.с./7750 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 520 н.м./6100 обор. |
| Горивна Система | Многоточково индиректно впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC, Double VANOS |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 10 |
| Диаметър На Цилиндъра | 92 мм |
| Ход На Буталото | 75.2 мм |
| Степен На Сгъстяване | 12 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 9.3 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 4.7 сек |
| Градски Разход На Гориво | 21.4 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 13.8 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 18.1 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 70 |
| Маса (без товар) | 1820 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2300 кг. |
| Размер На Гуми | 255/40 R19 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.