| От | 1990 |
| До | 1990 |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 4345 мм |
| Широчина | 1680 мм |
| Височина | 1370 мм |
| Междуосие | 2565 мм |
| Предна Следа | 1424 мм |
| Задна Следа | 1445 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 420 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2467 см3 |
| Мощност | 238 к.с./7000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 240 н.м./4750 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 95 мм |
| Ход На Буталото | 87 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.2 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 4.4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 248 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 6.5 сек |
| Градски Разход На Гориво | 12.5 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 7.8 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 8.8 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 70 |
| Маса (без товар) | 1200 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1600 кг. |
| Размер На Гуми | 225/45 ZR16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.