| От | 2011 |
| До | 2011 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 4614 мм |
| Широчина | 1817 мм |
| Височина | 1416 мм |
| Междуосие | 2761 мм |
| Предна Следа | 1540 мм |
| Задна Следа | 1540 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 450 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 4361 см3 |
| Мощност | 450 к.с./8300 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 440 н.м./3750 обор. |
| Газоразпределителна Система | DOHC, Double-Vanos |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Диаметър На Цилиндъра | 92 мм |
| Ход На Буталото | 82 мм |
| Степен На Сгъстяване | 12 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 6.6 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 7 |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 290 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 4.4 сек |
| Обем На Резервоара | 63 |
| Маса (без товар) | 1580 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1970 кг. |
| Размер На Гуми | 245/35 R19 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.