| От | 1994 |
| До | 1996 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4432 мм |
| Широчина | 1699 мм |
| Височина | 1364 мм |
| Междуосие | 2710 мм |
| Предна Следа | 1422 мм |
| Задна Следа | 1438 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2990 см3 |
| Мощност | 240 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 305 н.м./4250 обор. |
| Горивна Система | Многоточково индиректно впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC, VANOS |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 86 мм |
| Ход На Буталото | 85.8 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 6.5 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Обем На Резервоара | 62 |
| Размер На Гуми | 235/40 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.