| От | 1994 |
| До | 1995 |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 4433 мм |
| Широчина | 1710 мм |
| Височина | 1335 мм |
| Междуосие | 2700 мм |
| Предна Следа | 1422 мм |
| Задна Следа | 1444 мм |
| Пътен Просвет | 110 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 405 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2990 см3 |
| Мощност | 295 к.с./7000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 323 н.м./3900 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 86 мм |
| Ход На Буталото | 85.8 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.8 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 5.5 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 250 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 5.9 сек |
| Градски Разход На Гориво | 13.0 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 7.9 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 9.1 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 65 |
| Маса (без товар) | 1440 кг. |
| Размер На Гуми | 235/40 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.