| От | 2021 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4734 мм |
| Широчина | 1891 мм |
| Височина | 1668 мм |
| Междуосие | 2864 мм |
| Предна Следа | 1600 мм |
| Задна Следа | 1616 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 510 |
| Вид Гориво | Електричество |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 1 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 6.8 сек |
| Капацитет на батерията | 80 kWh |
| Маса (без товар) | 2185 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2725 кг. |
| Размер На Гуми | 245/50 R19 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.