| От | 2022 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 5391 мм |
| Широчина | 1950 мм |
| Височина | 1544 мм |
| Междуосие | 3215 мм |
| Предна Следа | 1714 мм |
| Задна Следа | 1735 мм |
| Пътен Просвет | 136 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 500 |
| Разположение | Отзад, напречно |
| Вид Гориво | Електричество |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 1 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 4.7 сек |
| Максимално Допустима Маса | 3250 кг. |
| Размер На Гуми | 245/50 R19 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.