| От | 2013 |
| До | 2017 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 3999 мм |
| Широчина | 1775 мм |
| Височина | 1578 мм |
| Междуосие | 2570 мм |
| Предна Следа | 1571 мм |
| Задна Следа | 1576 мм |
| Мощност | 170 к.с. |
| Максимален Въртящ Момент | 250 н.м. |
| Вид Гориво | Бензин / Електричество |
| Максимална Скорост | 150 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 7.9 сек |
| Смесен Разход На Гориво | 0.6 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 9 |
| Капацитет на батерията | 18.8 kWh |
| Маса (без товар) | 1315 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1730 кг. |
| Размер На Гуми | 155/70 R19 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.