| От | 2017 |
| Тип каросерия | Хечбек |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 4011 мм |
| Широчина | 1755 мм |
| Височина | 1598 мм |
| Междуосие | 2570 мм |
| Предна Следа | 1571 мм |
| Задна Следа | 1576 мм |
| Пътен Просвет | 139 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 1100 л |
| Минимален Обем На Багажника | 260 л |
| Горивна Система | Електричество |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 1 |
| Предно Окачване | Независимо пружинно |
| Задно Окачване | Независимо пружинно |
| Предни Спирачки | Дискови вентилирани |
| Вид Кормилна Уредба | Кормилна (Зъбна) рейка |
| Кормилен Усилвател | Електрически усилвател на волана |
| Размер На Гуми | 155/70/R19 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници. Не гарантираме пълната точност и вярност на данните — използвайте ги с информационна цел.