| От | 1992 |
| До | 1996 |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 4780 мм |
| Широчина | 1855 мм |
| Височина | 1330 мм |
| Междуосие | 2684 мм |
| Предна Следа | 1554 мм |
| Задна Следа | 1562 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 320 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 5576 см3 |
| Мощност | 380 к.с./5300 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 550 н.м./4000 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | OHC |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 12 |
| Диаметър На Цилиндъра | 86 мм |
| Ход На Буталото | 80 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.8 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Масло Количество | 7.5 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Напречен носач |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 250 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 6 сек |
| Смесен Разход На Гориво | 12.8 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 90 |
| Маса (без товар) | 1900 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2340 кг. |
| Размер На Гуми | 235/45 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.