| От | 1989 |
| До | 1992 |
| Тип каросерия | Купе |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 4780 мм |
| Широчина | 1855 мм |
| Височина | 1340 мм |
| Междуосие | 2684 мм |
| Предна Следа | 1554 мм |
| Задна Следа | 1562 мм |
| Пътен Просвет | 140 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 360 л |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 4988 см3 |
| Мощност | 300 к.с./5200 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 450 н.м./4100 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | V-образен |
| Брой Цилиндри | 12 |
| Диаметър На Цилиндъра | 84 мм |
| Ход На Буталото | 75 мм |
| Степен На Сгъстяване | 8.8 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 7.5 л |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 250 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 6.8 сек. |
| Градски Разход На Гориво | 19.8 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 8.8 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 10.4 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 90 л |
| Маса (без товар) | 1790 кг |
| Максимално Допустима Маса | 2190 кг |
| Размер На Гуми | 235/50 ZR 16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници. Не гарантираме пълната точност и вярност на данните — използвайте ги с информационна цел.