| От | 1992 |
| До | 1992 |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 4780 мм |
| Широчина | 1855 мм |
| Височина | 1340 мм |
| Междуосие | 2685 мм |
| Предна Следа | 1555 мм |
| Задна Следа | 1560 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 320 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2993 см3 |
| Мощност | 218 к.с./4000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 500 н.м./2750 обор. |
| Горивна Система | Common rail |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 84 мм |
| Ход На Буталото | 90 мм |
| Степен На Сгъстяване | 18 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Напречен носач |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 241 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 7.8 сек |
| Обем На Резервоара | 90 |
| Маса (без товар) | 1790 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2210 кг. |
| Размер На Гуми | 235/50 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.