| От | 2010 |
| До | 2013 |
| Тип каросерия | Комби |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4907 мм |
| Широчина | 1860 мм |
| Височина | 1462 мм |
| Междуосие | 2968 мм |
| Предна Следа | 1600 мм |
| Задна Следа | 1626 мм |
| Пътен Просвет | 141 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 1670 л |
| Минимален Обем На Багажника | 560 л |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2996 см3 |
| Мощност | 272 к.с. |
| Максимален Въртящ Момент | 310 н.м./1600-4250 обор. |
| Горивна Система | Бензин A-95 |
| Турбокомпресор | Турбокомпресор |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 85 мм |
| Ход На Буталото | 88 мм |
| Степен На Сгъстяване | 12 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Задвижване | Задно |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Кормилна (Зъбна) рейка |
| Максимална Скорост | 250 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 6.7 сек. |
| Градски Разход На Гориво | 10.5 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 6.3 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 7.9 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 70 л |
| Маса (без товар) | 1800 кг |
| Максимално Допустима Маса | 2375 кг |
| Размер На Гуми | 225/55 R17 Y |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници. Не гарантираме пълната точност и вярност на данните — използвайте ги с информационна цел.