| От | 2010 |
| Тип каросерия | Комби |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4907 мм |
| Широчина | 1860 мм |
| Височина | 1462 мм |
| Междуосие | 2968 мм |
| Предна Следа | 1600 мм |
| Задна Следа | 1626 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 1997 см3 |
| Мощност | 245 к.с. |
| Максимален Въртящ Момент | 350 н.м./1250-4800 обор. |
| Горивна Система | Бензин A-95 |
| Турбокомпресор | Турбокомпресор |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 84 мм |
| Ход На Буталото | 90.1 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.3 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Задвижване | Пълно постоянно (4х4) |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Кормилна (Зъбна) рейка |
| Максимална Скорост | 240 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 6.7 сек. |
| Градски Разход На Гориво | 9.5-9.9 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 5.9-6.2 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 7.3-7.6 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 70 л |
| Маса (без товар) | 1880 кг |
| Максимално Допустима Маса | 2445 кг |
| Размер На Гуми | 225/55 R17 Y |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници. Не гарантираме пълната точност и вярност на данните — използвайте ги с информационна цел.