| От | 2003 |
| Тип каросерия | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4841 мм |
| Широчина | 1846 мм |
| Височина | 1464 мм |
| Междуосие | 2888 мм |
| Предна Следа | 1558 мм |
| Задна Следа | 1582 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 520 л |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 4398 см3 |
| Мощност | 333 к.с. |
| Максимален Въртящ Момент | 450 н.м. |
| Горивна Система | Бензин A-98 |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | V-образен |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Диаметър На Цилиндъра | 92 мм |
| Ход На Буталото | 82.7 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Винтова пружина |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Дискови вентилирани |
| Задни Спирачки | Дискови |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Кормилна (Зъбна) рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравличен усилвател на волана |
| Максимална Скорост | 250 (250) км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 5.8 (5.9) сек. |
| Градски Разход На Гориво | 16.3 (15.8) Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 7.9 (7.7) Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 10.9 (10.6) Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 70 л |
| Маса (без товар) | 1640 кг |
| Максимално Допустима Маса | 2190 кг |
| Размер На Гуми | 225/55 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници. Не гарантираме пълната точност и вярност на данните — използвайте ги с информационна цел.