| От | 1996 |
| До | 2003 |
| Тип каросерия | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4775 мм |
| Широчина | 1800 мм |
| Височина | 1435 мм |
| Междуосие | 2830 мм |
| Предна Следа | 1516 мм |
| Задна Следа | 1530 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 460 л |
| Модел | 25 6T 1 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2498 см3 |
| Мощност | 143 к.с. |
| Максимален Въртящ Момент | 280 н.м. |
| Горивна Система | Дизел |
| Турбокомпресор | Турбокомпресор |
| Газоразпределителна Система | OHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 80 мм |
| Ход На Буталото | 82.8 мм |
| Степен На Сгъстяване | 22 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Напречен носач |
| Задно Окачване | Няколко носача и щанги |
| Предни Спирачки | Дискови вентилирани |
| Задни Спирачки | Дискови |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Кормилна (Зъбна) рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравличен усилвател на волана |
| Максимална Скорост | 211 (205) км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 10.4 (11) сек. |
| Градски Разход На Гориво | 11.5 (13) Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 6.2 (7) Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 70 л |
| Маса (без товар) | 1555 кг |
| Максимално Допустима Маса | 2015 кг |
| Размер На Гуми | 205/65 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници. Не гарантираме пълната точност и вярност на данните — използвайте ги с информационна цел.