| От | 1989 |
| До | 1995 |
| Тип каросерия | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4720 мм |
| Широчина | 1751 мм |
| Височина | 1412 мм |
| Междуосие | 2761 мм |
| Предна Следа | 1470 мм |
| Задна Следа | 1495 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 460 л |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 1991 см3 |
| Мощност | 150 к.с. |
| Максимален Въртящ Момент | 190 н.м. |
| Горивна Система | Бензин A-95 |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Ход На Буталото | 66 мм |
| Степен На Сгъстяване | 11 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Напречен носач |
| Задно Окачване | Амортисьорна стойка |
| Предни Спирачки | Дискови |
| Задни Спирачки | Дискови |
| ABS | Да |
| Кормилен Усилвател | Хидравличен усилвател на волана |
| Максимална Скорост | 211 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 10.6 сек. |
| Градски Разход На Гориво | 12.7 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 7.1 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 8.9 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 80 л |
| Маса (без товар) | 1445 кг |
| Максимално Допустима Маса | 1955 кг |
| Размер На Гуми | 195/65 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници. Не гарантираме пълната точност и вярност на данните — използвайте ги с информационна цел.