| От | 1981 |
| До | 1984 |
| Тип каросерия | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4620 мм |
| Широчина | 1700 мм |
| Височина | 1415 мм |
| Междуосие | 2625 мм |
| Предна Следа | 1430 мм |
| Задна Следа | 1470 мм |
| Пътен Просвет | 140 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 460 л |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 1800 см3 |
| Мощност | 90 к.с./5800 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 140 н.м. |
| Горивна Система | Карбуратор |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Масло Количество | 4.0 л |
| Вид Гориво | Бензин |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Максимална Скорост | 164 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 14.0 сек. |
| Градски Разход На Гориво | 11.1 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 7.0 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 9.5 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 70 л |
| Маса (без товар) | 1140 кг |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници. Не гарантираме пълната точност и вярност на данните — използвайте ги с информационна цел.