| От | 2021 |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4783 мм |
| Широчина | 1852 мм |
| Височина | 1442 мм |
| Междуосие | 2856 мм |
| Предна Следа | 1587 мм |
| Задна Следа | 1614 мм |
| Пътен Просвет | 140 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 470 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2998 см3 |
| Мощност | 374 к.с./5500-6500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 500 н.м./1900-5000 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Газоразпределителна Система | VALVETRONIC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 82 мм |
| Ход На Буталото | 94.6 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.2 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 7.2 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 8 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 250 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 4.7 сек |
| Обем На Резервоара | 59 |
| Капацитет на батерията | 0.528 kWh |
| Маса (без товар) | 1825 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2380 кг. |
| Размер На Гуми | 245/45 R18 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.