| От | 2013 |
| До | 2016 |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 4638 мм |
| Широчина | 1825 мм |
| Височина | 1377 мм |
| Междуосие | 2810 мм |
| Предна Следа | 1545 мм |
| Задна Следа | 1594 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 1997 см3 |
| Мощност | 245 к.с./5000-6500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 350 н.м./1250-4800 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 84 мм |
| Ход На Буталото | 90.1 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 5.0 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Максимална Скорост | 250 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 5.6 сек |
| Обем На Резервоара | 60 |
| Маса (без товар) | 1530 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2050 кг. |
| Размер На Гуми | 225/50 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.