| От | 2011 |
| До | 2015 |
| Тип каросерия | Хечбек |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4324 мм |
| Широчина | 1765 мм |
| Височина | 1421 мм |
| Междуосие | 2690 мм |
| Предна Следа | 1535 мм |
| Задна Следа | 1569 мм |
| Пътен Просвет | 140 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 1200 л |
| Минимален Обем На Багажника | 360 л |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 1995 см3 |
| Мощност | 218 к.с. |
| Максимален Въртящ Момент | 450 н.м./1500-2500 обор. |
| Горивна Система | Дизел |
| Турбокомпресор | Турбокомпресор / Интеркулер |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 84 мм |
| Ход На Буталото | 90 мм |
| Степен На Сгъстяване | 16.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 8 |
| Предно Окачване | Независимо пружинно |
| Задно Окачване | Независимо пружинно |
| Предни Спирачки | Дискови вентилирани |
| Задни Спирачки | Дискови вентилирани |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Кормилна (Зъбна) рейка |
| Максимална Скорост | 240 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 6.3 сек. |
| Градски Разход На Гориво | 6.0 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 4.3 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 4.9 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 52 л |
| Маса (без товар) | 1465 кг |
| Максимално Допустима Маса | 1920 кг |
| Размер На Гуми | 205/50 R17 89W |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници. Не гарантираме пълната точност и вярност на данните — използвайте ги с информационна цел.