| От | 2007 |
| До | 2011 |
| Тип каросерия | Купе |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 2+2 |
| Дължина | 4360 мм |
| Широчина | 1748 мм |
| Височина | 1408 мм |
| Междуосие | 2660 мм |
| Предна Следа | 1470 мм |
| Задна Следа | 1497 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 370 л |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2996 см3 |
| Мощност | 306 к.с. |
| Максимален Въртящ Момент | 400 н.м. |
| Горивна Система | Бензин A-98 |
| Турбокомпресор | Турбокомпресор |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 85 мм |
| Ход На Буталото | 88 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.7 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| ABS | Да |
| Кормилен Усилвател | Хидравличен усилвател на волана |
| Максимална Скорост | 250 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 5.3 сек. |
| Градски Разход На Гориво | 13.2 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 7 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 9.2 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 53 л |
| Маса (без товар) | 1560 кг |
| Максимално Допустима Маса | 1925 кг |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници. Не гарантираме пълната точност и вярност на данните — използвайте ги с информационна цел.