| От | 2011 |
| Тип каросерия | Купе |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 4360 мм |
| Широчина | 1748 мм |
| Височина | 1423 мм |
| Междуосие | 2660 мм |
| Предна Следа | 1474 мм |
| Задна Следа | 1507 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 1995 см3 |
| Мощност | 170 к.с. |
| Максимален Въртящ Момент | 210 н.м. |
| Горивна Система | Бензин A-95 |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 84 мм |
| Ход На Буталото | 90 мм |
| Степен На Сгъстяване | 12 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Задвижване | Задно |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Кормилна (Зъбна) рейка |
| Максимална Скорост | 224 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 7.8 сек. |
| Градски Разход На Гориво | 8.5 (8.9) Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 5.3 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 6.5 (6.6) Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 53 л |
| Маса (без товар) | 1375 кг |
| Максимално Допустима Маса | 1740 кг |
| Размер На Гуми | 205/55 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници. Не гарантираме пълната точност и вярност на данните — използвайте ги с информационна цел.