| От | 2009 |
| До | - |
| Тип Купе | Кабриолет |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 4804 мм |
| Широчина | 2194 мм |
| Височина | 1388 мм |
| Междуосие | 2745 мм |
| Предна Следа | 1623 мм |
| Задна Следа | 1607 мм |
| Пътен Просвет | - |
| Максимален Обем На Багажника | 260 л |
| Минимален Обем На Багажника | - |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 5998 см3 |
| Мощност | 610 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 750 н.м./1750-5600 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Турбокомпресор | Да |
| Газоразпределителна Система | DОНС |
| Разположение На Цилиндрите | W-образен |
| Брой Цилиндри | 12 |
| Диаметър На Цилиндъра | 84.0 мм |
| Ход На Буталото | 90.2 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.0 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин (А98) |
| Задвижване | - |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | - |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | - |
| Предно Окачване | - |
| Задно Окачване | - |
| Предни Спирачки | - |
| Задни Спирачки | - |
| ABS | - |
| Вид Кормилна Уредба | - |
| Кормилен Усилвател | - |
| Максимална Скорост | 322 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 4.8 cек. |
| Градски Разход На Гориво | 25.3 л/100км |
| Извънградски Разход На Гориво | 11.6 л/100км |
| Смесен Разход На Гориво | 16.6 л/100км |
| Обем На Резервоара | 90 л |
| Маса (без товар) | 2485 кг |
| Максимално Допустима Маса | 2900 кг |
| Размер На Гуми | - |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.