| От | 2001 |
| До | 2007 |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 5350 мм |
| Широчина | 1880 мм |
| Височина | 1462 мм |
| Междуосие | 3061 мм |
| Предна Следа | 1549 мм |
| Задна Следа | 1581 мм |
| Пътен Просвет | 140 мм |
| Максимален Обем На Багажника | - |
| Минимален Обем На Багажника | 350 л |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 6750 см3 |
| Мощност | 426 к.с./4000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 875 н.м./2100 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Турбокомпресор | Да |
| Газоразпределителна Система | - |
| Разположение На Цилиндрите | V-образен |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Диаметър На Цилиндъра | 104.1 мм |
| Ход На Буталото | 99.1 мм |
| Степен На Сгъстяване | 8.0 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Бензин (А95) |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | - |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 273 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 6.0 cек. |
| Градски Разход На Гориво | 19.2 л/100км |
| Извънградски Разход На Гориво | 11.8 л/100км |
| Смесен Разход На Гориво | - |
| Обем На Резервоара | 100 л |
| Маса (без товар) | 2450 кг |
| Максимално Допустима Маса | 2850 кг |
| Размер На Гуми | 285/45 ZR18 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.