| От | 1994 |
| До | 2007 |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 5240 мм |
| Широчина | 1920 мм |
| Височина | 1450 мм |
| Междуосие | 2960 мм |
| Предна Следа | 1550 мм |
| Задна Следа | 1580 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 347 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 6750 см3 |
| Мощност | 408 к.с./4150 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 800 н.м./2150 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Диаметър На Цилиндъра | 104.14 мм |
| Ход На Буталото | 99.06 мм |
| Степен На Сгъстяване | 8 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 249 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 6.4 сек |
| Градски Разход На Гориво | 28.1 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 13.1 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 108 |
| Маса (без товар) | 2610 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2980 кг. |
| Размер На Гуми | 285/45 R18 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.