| От | 2019 |
| Тип Купе | Кабриолет |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 4850 мм |
| Широчина | 1954 мм |
| Височина | 1399 мм |
| Междуосие | 2851 мм |
| Предна Следа | 1672 мм |
| Задна Следа | 1664 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 235 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 5950 см3 |
| Мощност | 635 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 900 н.м./1350-4500 обор. |
| Горивна Система | Директно / Многоточково впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | W-образен |
| Брой Цилиндри | 12 |
| Диаметър На Цилиндъра | 84 мм |
| Ход На Буталото | 89.5 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 10.7 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 8 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 333 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 3.8 сек |
| Градски Разход На Гориво | 17.5 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 9.5 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 14.8 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 90 |
| Маса (без товар) | 2414 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2865 кг. |
| Размер На Гуми | 265/40 ZR21; 305/35 ZR21; 275/35 ZR22; 315/30 ZR22 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.