| От | 2013 |
| До | 2015 |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 4806 мм |
| Широчина | 1944 мм |
| Височина | 1404 мм |
| Междуосие | 2746 мм |
| Предна Следа | 1664 мм |
| Задна Следа | 1655 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 3993 см3 |
| Мощност | 500 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 660 н.м./1700 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Диаметър На Цилиндъра | 84.5 мм |
| Ход На Буталото | 89 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.3 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 8 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 8 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Независимо на трапецовиден носач |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Максимална Скорост | 303 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 4.8 сек |
| Градски Разход На Гориво | 15.4 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 7.7 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 10.5 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 90 |
| Маса (без товар) | 2295 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2750 кг. |
| Размер На Гуми | 275/40 ZR20; 275/35 ZR21 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.