| От | 2015 |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 4950 мм |
| Широчина | 2030 мм |
| Височина | 1350 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Мощност | 600 к.с. |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Двоен напречен носач |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Размер На Гуми | 310/710 R18 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.