| От | 2012 |
| До | 2015 |
| Тип Купе | Кабриолет |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 4806 мм |
| Широчина | 1944 мм |
| Височина | 1394 мм |
| Междуосие | 2746 мм |
| Предна Следа | 1664 мм |
| Задна Следа | 1655 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 5998 см3 |
| Мощност | 616 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 800 н.м./2000 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | W-образен |
| Брой Цилиндри | 12 |
| Диаметър На Цилиндъра | 84 мм |
| Ход На Буталото | 90.2 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 12.5 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 8 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Независимо на трапецовиден носач |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Максимална Скорост | 327 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 4.4 сек |
| Градски Разход На Гориво | 22.7 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 10.4 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 14.9 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 90 |
| Маса (без товар) | 2495 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2900 кг. |
| Размер На Гуми | 275/35 ZR21 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.