| От | 2010 |
| До | - |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 4806 мм |
| Широчина | 2227 мм |
| Височина | 1404 мм |
| Междуосие | 2746 мм |
| Предна Следа | 1630 мм |
| Задна Следа | 1615 мм |
| Пътен Просвет | 120 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 358 л |
| Минимален Обем На Багажника | - |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 5998 см3 |
| Мощност | 575 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 700 н.м./1700 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Турбокомпресор | Да |
| Газоразпределителна Система | DОНС |
| Разположение На Цилиндрите | W-образен |
| Брой Цилиндри | 12 |
| Диаметър На Цилиндъра | - |
| Ход На Буталото | - |
| Степен На Сгъстяване | - |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин (А98) |
| Задвижване | Пълно постоянно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | - |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | - |
| Задно Окачване | - |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 318 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 4.6 cек. |
| Градски Разход На Гориво | 25.4 л/100км |
| Извънградски Разход На Гориво | 11.4 л/100км |
| Смесен Разход На Гориво | 16.5 л/100км |
| Обем На Резервоара | 90 л |
| Маса (без товар) | 2320 кг |
| Максимално Допустима Маса | 2750 кг |
| Размер На Гуми | 275/40 R20 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.