| От | 2021 |
| Тип Купе | Кабриолет |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 4850 мм |
| Височина | 1399 мм |
| Междуосие | 2849 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 235 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 5950 см3 |
| Мощност | 659 к.с./5000-6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 900 н.м./1500-5000 обор. |
| Брой Цилиндри | 12 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 8 |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 335 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 3.7 сек |
| Обем На Резервоара | 90 |
| Маса (без товар) | 2436 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2865 кг. |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.