| От | 2019 |
| Тип Купе | Кабриолет |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 4850 мм |
| Широчина | 2187 мм |
| Височина | 1399 мм |
| Междуосие | 2489 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 235 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 3996 см3 |
| Мощност | 550 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 770 н.м./2000-4500 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Масло Количество | 9.5 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 8 |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Максимална Скорост | 318 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 4.1 сек |
| Градски Разход На Гориво | 15.4 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 9 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 2.1 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 90 |
| Маса (без товар) | 2335 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2800 кг. |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.