| От | 2003 |
| До | 2010 |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 4807 мм |
| Широчина | 1918 мм |
| Височина | 1390 мм |
| Междуосие | 2745 мм |
| Предна Следа | 1630 мм |
| Задна Следа | 1615 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 5998 см3 |
| Мощност | 560 к.с./6100 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 650 н.м./1650 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | W-образен |
| Брой Цилиндри | 12 |
| Диаметър На Цилиндъра | 84 мм |
| Ход На Буталото | 90.2 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 12.5 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Хидропневматично |
| Задно Окачване | Хидропневматично |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Максимална Скорост | 318 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 4.8 сек |
| Смесен Разход На Гориво | 17.1 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 90 |
| Маса (без товар) | 2385 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2800 кг. |
| Размер На Гуми | 275/40 R19 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.