| От | 2008 |
| До | 2013 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 5307 мм |
| Широчина | 1937 мм |
| Височина | 1479 мм |
| Междуосие | 3065 мм |
| Предна Следа | 1623 мм |
| Задна Следа | 1607 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 475 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 5998 см3 |
| Мощност | 610 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 750 н.м./1750 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | W-образен |
| Брой Цилиндри | 12 |
| Диаметър На Цилиндъра | 84 мм |
| Ход На Буталото | 90.2 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 12.5 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Амортизационна стойка |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Максимална Скорост | 322 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 4.8 сек |
| Градски Разход На Гориво | 26.4 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 12.7 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 90 |
| Маса (без товар) | 2475 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2980 кг. |
| Размер На Гуми | 275/40 R19 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.