| От | 1984 |
| До | 1995 |
| Тип Купе | Кабриолет |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 5196 мм |
| Широчина | 1835 мм |
| Височина | 1518 мм |
| Междуосие | 3061 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 6750 см3 |
| Мощност | 240 к.с./4300 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 450 н.м./1600 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Диаметър На Цилиндъра | 104.1 мм |
| Ход На Буталото | 99.1 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Максимална Скорост | 205 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 11.8 сек |
| Градски Разход На Гориво | 25.4 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 15.6 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 108 |
| Маса (без товар) | 2430 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2760 кг. |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.