| От | 2021 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 5125 мм |
| Височина | 1710 мм |
| Междуосие | 2995 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 479 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2995 см3 |
| Мощност | 340 к.с. |
| Максимален Въртящ Момент | 450 н.м. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 8 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Максимална Скорост | 254 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 5.5 сек |
| Обем На Резервоара | 75 |
| Капацитет на батерията | 17.3 kWh |
| Маса (без товар) | 2648 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 3250 кг. |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.