| От | 2022 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 5305 мм |
| Широчина | 1998 мм |
| Височина | 1739 мм |
| Междуосие | 3175 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 380 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 3996 см3 |
| Мощност | 550 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 770 н.м./2000-4500 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Диаметър На Цилиндъра | 86 мм |
| Ход На Буталото | 86 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.1 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 8 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 290 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 4.6 сек |
| Смесен Разход На Гориво | 13 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 85 |
| Маса (без товар) | 2514 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 3250 кг. |
| Размер На Гуми | 285/45 R21 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.