| От | 2018 |
| До | 2020 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 7 |
| Дължина | 5140 мм |
| Широчина | 1998 мм |
| Височина | 1742 мм |
| Междуосие | 2995 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 215 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 3996 см3 |
| Мощност | 550 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 770 н.м./1960-4500 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 9.5 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 8 |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 290 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 4.5 сек |
| Градски Разход На Гориво | 15.6 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 9.0 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 11.4 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 85 |
| Маса (без товар) | 2428 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 3250 кг. |
| Размер На Гуми | 275/50 R20 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.