| От | 2005 |
| До | 2009 |
| Тип Купе | Кабриолет |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 5400 мм |
| Широчина | 1910 мм |
| Височина | 1485 мм |
| Междуосие | 3116 мм |
| Предна Следа | 1602 мм |
| Задна Следа | 1602 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 6750 см3 |
| Мощност | 457 к.с./4100 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 875 н.м./3250 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | OHC |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Диаметър На Цилиндъра | 104.1 мм |
| Ход На Буталото | 99.01 мм |
| Степен На Сгъстяване | 7.8 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Масло Количество | 9 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Амортизационна стойка |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Максимална Скорост | 270 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 6 сек |
| Градски Разход На Гориво | 28.8 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 14.1 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 19.5 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 100 |
| Маса (без товар) | 2695 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 3065 кг. |
| Размер На Гуми | 255/45 R19 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.