| От | 2000 |
| До | 2005 |
| Тип Купе | Кабриолет |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 5350 мм |
| Широчина | 1878 мм |
| Височина | 1475 мм |
| Междуосие | 3061 мм |
| Предна Следа | 1549 мм |
| Задна Следа | 1549 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 193 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 6750 см3 |
| Мощност | 426 к.с./4000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 875 н.м./2100 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Диаметър На Цилиндъра | 104.14 мм |
| Ход На Буталото | 99.06 мм |
| Степен На Сгъстяване | 8 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 249 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 6.2 сек |
| Обем На Резервоара | 108 |
| Маса (без товар) | 2610 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2980 кг. |
| Размер На Гуми | 255/50 R18 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.