| От | 2000 |
| До | 2006 |
| Тип Купе | Кабриолет |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 2 |
| Дължина | 4041 мм |
| Широчина | 1764 мм |
| Височина | 1348 мм |
| Междуосие | 2429 мм |
| Предна Следа | 1528 мм |
| Задна Следа | 1505 мм |
| Пътен Просвет | 130 мм |
| Максимален Обем На Багажника | - |
| Минимален Обем На Багажника | 180 л |
| Модел | - |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1781 см3 |
| Мощност | 225 к.с./5900 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 280 н.м./2200 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Турбокомпресор | Да |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 81 мм |
| Ход На Буталото | 86.4 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9,5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 5 |
| Масло Вискозитет | - |
| Масло Спецификация | - |
| Масло Количество | - |
| Вид Гориво | Бензин (А98) |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | - |
| Предно Окачване | Амортизационна стойка |
| Задно Окачване | Пружина |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 237 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 6,7 cек. |
| Градски Разход На Гориво | 13,3 л/100км |
| Извънградски Разход На Гориво | 7,1 л/100км |
| Смесен Разход На Гориво | 9,4 л/100км |
| Обем На Резервоара | 62 л |
| Маса (без товар) | 1460 кг |
| Максимално Допустима Маса | 1760 кг |
| Размер На Гуми | 225/45 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.