| От | 2006 |
| До | - |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 4178 мм |
| Широчина | 1842 мм |
| Височина | 1352 мм |
| Междуосие | 2468 мм |
| Предна Следа | 1572 мм |
| Задна Следа | 1558 мм |
| Пътен Просвет | - |
| Максимален Обем На Багажника | 700 л |
| Минимален Обем На Багажника | 290 л |
| Модел | - |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 3189 см3 |
| Мощност | 250 к.с./6300 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 320 н.м./2800-3200 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Турбокомпресор | Не |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | V-образен |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 84 мм |
| Ход На Буталото | 95,9 мм |
| Степен На Сгъстяване | 11,3 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Вискозитет | - |
| Масло Спецификация | - |
| Масло Количество | - |
| Вид Гориво | Бензин (А98) |
| Задвижване | 4х4 постоянно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | - |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Амортизационна стойка |
| Задно Окачване | Пружина |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 250 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 5,7 сек. |
| Градски Разход На Гориво | 12.9 л/100км |
| Извънградски Разход На Гориво | 7.3 л/100км |
| Смесен Разход На Гориво | 9.4 л/100км |
| Обем На Резервоара | 60 л |
| Маса (без товар) | 1410 кг |
| Максимално Допустима Маса | 1830 кг |
| Размер На Гуми | 245/45 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.