| От | 2007 |
| До | - |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 4178 мм |
| Широчина | 1842 мм |
| Височина | 1352 мм |
| Междуосие | 2468 мм |
| Предна Следа | 1572 мм |
| Задна Следа | 1558 мм |
| Пътен Просвет | - |
| Максимален Обем На Багажника | 700 л |
| Минимален Обем На Багажника | 290 л |
| Модел | - |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1984 см3 |
| Мощност | 272 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 350 н.м./2500 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Турбокомпресор | Да |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 82,5 мм |
| Ход На Буталото | 92.8 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10,5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Вискозитет | - |
| Масло Спецификация | - |
| Масло Количество | - |
| Вид Гориво | Бензин (А98) |
| Задвижване | 4х4 постоянно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | - |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Амортизационна стойка |
| Задно Окачване | Пружина |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 250 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 5,4 cек. |
| Градски Разход На Гориво | 11 л/100км |
| Извънградски Разход На Гориво | 6,4 л/100км |
| Смесен Разход На Гориво | 8.1 л/100км |
| Обем На Резервоара | 55 л |
| Маса (без товар) | 1310 кг |
| Максимално Допустима Маса | 1680 кг |
| Размер На Гуми | 245/40 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.