| От | 2019 |
| До | 2020 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5-7 |
| Дължина | 5066 мм |
| Широчина | 1970 мм |
| Височина | 1743 мм |
| Междуосие | 2996 мм |
| Предна Следа | 1663 мм |
| Задна Следа | 1663 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 3956 см3 |
| Мощност | 435 к.с./3750-4750 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 900 н.м./1250-3250 обор. |
| Горивна Система | Common rail |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Диаметър На Цилиндъра | 83 мм |
| Ход На Буталото | 91.4 мм |
| Степен На Сгъстяване | 16 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 9.1 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 8 |
| Предно Окачване | Независимо многолостово |
| Задно Окачване | Независимо многолостово |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 250 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 4.8 сек |
| Градски Разход На Гориво | 8.4-8.6 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 6.8-7.0 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 9.1-9.7 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 85 |
| Размер На Гуми | 285/45 R20 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.