| От | 2020 |
| Тип каросерия | Кабриолет |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 4705 мм |
| Широчина | 1846 мм |
| Височина | 1382 мм |
| Междуосие | 2765 мм |
| Предна Следа | 1587 мм |
| Задна Следа | 1568 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 375 л |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2995 см3 |
| Мощност | 354 к.с./5400-6400 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 500 н.м./1370-4500 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4х4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 8 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 4.9 сек. |
| Смесен Разход На Гориво | 9.0-9.4 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 58 л |
| Маса (без товар) | 1840 кг |
| Максимално Допустима Маса | 2340 кг |
| Размер На Гуми | 245/40 R18 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници. Не гарантираме пълната точност и вярност на данните — използвайте ги с информационна цел.